Gładzie gipsowe Goleniów

Gładzie gipsowe są to jedne z najpopularniejszych materiałów wykończeniowych w nowych domach i mieszkaniach, a także powszechnie stosowane w remontach. Dzięki nim otrzymujesz idealnie płaską powierzchnię, którą można wykończyć dowolnym odcieniem lakieru.

Tradycyjne tynki cementowe i cementowo-wapienne nie zapewniają równej powierzchni, ponieważ mają chropowatą powierzchnię. Jeśli zależy Ci na gładkich ścianach w swoim domu lub mieszkaniu, najlepszym wyborem jest wykończenie ich tynkiem gipsowym – nawet cienka warstwa pozwoli wygładzić powierzchnię i nadać jej elegancki wygląd.

Tynki gipsowe zapewniają również odpowiedni mikroklimat w pomieszczeniach – mogą wchłaniać i oddawać nadmiar wilgoci, są naturalne i zdrowe. Ich zaletami są również niska cena i łatwość użytkowania. Niestety nie są one bardzo odporne na wilgoć i mogą korodować stal. Tynk gipsowy to praktycznie uniwersalny materiał, który pozwala na wykończenie różnego rodzaju powierzchni wewnętrznych. Tynk można znaleźć w Warszawie i małych miejscowościach – szybki i niedrogi pomysł na wykończenie efektownych ścian.

Farbę można nakładać na:

tynk cementowy
tynk cementowo-wapienny
tynk wapienny
tynk gipsowy
plyta gipsowa
płyty gipsowo-włóknowe
panele z cementu włóknistego

spachtel1
spachtel2